محصولات بیومیل سرآل: غذای کودک


محصولات بیومیل سرآل: غذای کودک

 

امروزه مشغله کاری والدین، فرصت کافی برای آماده سازی غذایی مغذی و بهداشتی را برای شیرخواران باقی نمی گذارد. برای رفع این مشکل محصولات غذای کودک بیومیل سرآل از بهترین غلات پخته و هیدرولیز شده با قابلیت هضم بالا تهیه گردیده و با بهترین انواع روغن های گیاهی، ویتامین ها و مواد معدنی ساخت کارخانجات اروپایی غنی شده اند. استفاده از غذای کمکی که حاوی مواد مغذی بوده و در کارخانه ای با استانداردهای روز دنیا تولید و توسط آزمایشگاههای مجهز تست شده باشد می تواند کمک شایانی در صرفه جویی زمان برای خانواده ها باشد.

در ساخت محصولات بیومیل سرآل از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصولات بر اساس استانداردهای(2005) ESPGHAN و (2007) CODEX ALIMENTARIUS و ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است.
* تنها غذای کودک حاوی AA و DHA جهت بالا بردن توانایی حـل مسئله و ضـریب هوشی و کمک به تکامل سلول های شبکیه چشم کودک.
* حاوی انواع پری بیوتیک ها با نسبت مناسب برای تنظیم میزان فلورباکتری های مفید روده و تقویت سیستم ایمنی بدن کودک
* تولید در شرایط سختگیرانه بهداشتی از نظر دستگاه ها ، مراحل تولید و بسته بندی با استفاده از گاز نیتروژن و دی اکسید کربن. برای تضمین سلامت محصول تا 24 ماه بعد از تولید بدون تغییر در ارزش غذایی و طعم
اولین غذای جامد که کودک از آن استفاده می کند باید غذایی کامل بوده و به راحتی قابل هضم باشد. بیومیل سرآل به راحتی قابل هضم بوده و دارای طعم دلنشینی از وانیل است بنابراین مورد استقبال کودکان قرار می گیرد. بافت نرم با قابلیت هضم بالا به این غذا جایگاهی ویژه به عنوان غذای جامد داده است.
در فرمولاسیون محصولات بیومیل سرآل از شیر حاوی کلسیـم، روی، آهن، ویتامین C، پروتئین و کربوهیدرات و روغن های مرغوب گیاهی استفاده شده است و کربوهیدرات آن هیدرولیز شده است و با تامین مواد مغذی سالم و کامل رشد بهتر کودک را تضمین می کند.

ویژگی های اختصاصی محصولات بیومیل سرآل:
بیومیل سرآل برنج به همراه شیر:
استفاده برنج در سفره ایرانی سهم زیادی دارد اما ترکیب آن با شیر تازه و با کیفیت که توسط فاسکا بلژیک تهیه می شود ارزش غذایی بالایی ایجاد می نماید. استفاده ار بیومیل سرآل با برنج ایرانی علاوه بر پوشش نیازهای غذایی دوران پس از شش ماهگی می تواند کودک را به خوبی برای استفاده از سفره ایرانی آماده سازد. این محصول برای شروع غذای کمکی بسیار مناسب می باشد. به دلیل عدم استفاده از ترکیبات گندم در این محصول، فاقد گلوتن می باشد و استفاده از آن برای بیماران سلیاکی مناسب است.
بیومیل سرآل گندم به همراه شیر:
در ساخت محصول بیومیل سرآل گندم از بهترین و مرغوبترین شیرخشک شرکت فاسکا بلژیک استفـاده شده است. فرمولاسیون این محصول بر اساس استانداردهای(2005) ESPGHAN و (2007) CODEX ALIMENTARIUS و ضــوابط سـازمان غـذا و داروی وزارت بهداشــت و درمان تهیه گردیده است.
استفاده ازبیومیل سرآل گندم برای شیرخواران از پایان شش ماهگی توصیه می شود.
بیومیل سرآل گندم و عسل به همراه شیر:
این محصول علاوه بر ویژگی های سایر محصولات بیومیل سرآل، دارای عسل طبیعی و کپسوله شده در ترکیبات خود می باشد که علاوه بر اینکه باعث تامین انرژی برای شیرخواران می شود، طعم بسیار مطلوبی دارد که برای کودک شما لذت بخش است.
استفاده از بیومیل سرآل گندم و عسل به همراه شیر، از پایان 12 ماهگی توصیه می شود. کودک با توجه به نیاز خود روزانه به دو تا سه وعده تغذیه با محصولات بیومیل سرآل نیاز دارد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهداشت کار است ©